ПРО КОМПАНІЮ

Торгова марка «Виробнича компанія «Лідер» заснована в 2003 році. Швидко розвиваючись збільшуючи виробничі потужності та кількість послуг, що надаються, ми йдемо в ногу з часом. Для здійснення всіх планів розвитку підприємства і досягнення високих стандартів у роботі нам допомагає творчий потенціал співробітників нашої компанії.

З 2003 року і по сьогоднішній день, наша компанія працює і випускає продукцію під торговою маркою лідер "ЛОГО"

Головною метою нашої компанії варто, щоб все задумане, було втілено в життя з точністю до дрібниць, а матеріали, задіяні у виробництві, були якісними і могли витримати необхідний замовнику термін служби.           

          

Крім якісних матеріалів дуже важливо, щоб процес виробництва був технологічно правильним, що можливо тільки завдяки кваліфікації та досвіду людей, які працюють над об'єктом. До великої нашої радості, ми змогли зібрати і виховати штат фахівців, які можуть успішно реалізувати проект будь-якої складності. Ми з гордістю можемо відзначити, що не переоцінюємо свої можливості і завжди справляємося з поставленим завданням.

НАШІ ПРОЕКТИ

Виготовлення та монтаж зовнішньої реклами


Neonlider.com

Зовнішня реклама – це невід'ємний атрибут практично будь-якої компанії на сьогоднішній день. Це одне з найбільш ефективних засобів, яке використовується для залучення уваги потенційної аудиторії до свого бізнесу.

Рекламні вивіски, комплексне оформлення вхідних груп, стели, банери і інші варіанти зовнішньої реклами, в переважній більшості випадків є особа компанії, відображення її образу, сприйняття якого формує у потенційного клієнта перше і, слід сказати, найголовніше думку про компанію та її послуги.

Перейти на сайт

Якісна зовнішня реклама – це, перш за все, професійний підхід, який в свою чергу має на увазі наявність професійної команди фахівців, сучасного обладнання і високоякісних матеріалів

Наша компанія є лідером на ринку виробництва зовнішньої реклами України вже більш ніж 10 років. Ми виконуємо повний комплекс робіт, не вдаючись до послуг посередників. Власне виробництво рекламних конструкцій, розташоване в Києві, сучасне обладнання, команда професійних фахівців, що володіють багаторічним досвідом роботи, гарантує замовнику якісне виконання робіт, вигідну кінцеву вартість і оптимальні терміни.

Ми пропонуємо комплексне виготовлення всіх видів зовнішньої реклами - вивіски, об'ємні літери, лайтбокси, банери, дахові установки, щити, покажчики та інші конструкції за бажанням клієнта. Ми виконуємо розробку дизайну конструкцій, а також здійснюємо доставку і монтаж зовнішньої реклами по всій Україні та закордон. Наші послуги включають також технічне обслуговування та ремонт зовнішньої реклами.

Проектування і монтаж фасадних систем


Fasadlider.com

Фасад - це не просто декоративна складова, яка використовується для привабливості будівлі. Сучасний фасад - це, безумовно, захист стін будинку від різного роду руйнівних впливів - вологи, перепадів температур, мікроорганізмів, а також - утеплення будівлі для підтримки оптимальної температури в будь-який час року.

Перейти на сайт

Наша компанія пропонує виконання всіх видів фасадних робіт в Києві і по всій Україні. Наші можливості дозволяють виробляти пристрій фасадів за різними технологіями і в будь-яких масштабах.

Ми пропонуємо комплексні фасадні роботи:

  • Дизайн і проектування фасадів
  • Навісні вентильовані фасади
  • Мокрі фасади і оздоблення
  • Скління фасадів

Будівництво будинків і котеджів


PKLIDER.COM.UA

Малоповерхове будівництво є одним з головних напрямків діяльності нашої компанії. Ми пропонуємо капітальне будівництво котеджів і приватних будинків в Києві і області.

Ми виконуємо весь спектр будівельних робіт, включаючи улаштування фундаменту, стін, перекриттів, покрівлі, оздоблення фасадів, а також проводимо весь ряд робіт по внутрішній обробці приміщень і виконуємо облаштування прибудинкових територій - благоустрій, озеленення, встановлення парканів та огорож.

Перейти на сайт

Ми пропонуємо будівництво найвищого рівня. На нашому рахунку більше сотні виконаних об'єктів і задоволених замовників. Ми пропонуємо будівництво з різних матеріалів - пеноблок, газоблок, цегла, дерево. Володіючи гнучкою системою управління, ми маємо можливість в найбільш стислі терміни організувати проведення не тільки капітального будівництва, а й окремих будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт.

Переваги співпраці з нашою компанією:

  • Проведення всіх робіт по попередньо складеним і документально затвердженим домовленостями. Ми пропонуємо гнучкість при складанні договірної документації для максимально вигідних умов взаємної роботи.
  • Поетапна оплата послуг! Для зручності наших замовників, ми пропонуємо можливість оплати по закінченню виконання кожного етапу робіт.
  • Реальна вартість! Ми пропонуємо тільки реальні ціни на проведення робіт, які не будуть змінюватися в процесі будівництва.
  • Наявність необхідних дозволів і ліцензій на проведення окремих напрямків робіт . Наші можливості дозволяють організувати малоповерхове будівництво в будь-яких обсягах. Ми маємо можливість виробляти будівництво котеджних містечок і селищ міського типу в Києві і області.